Temmuz Bereketi & Muhtarın Feryadı...

Temmuz ayının ilk haftalarında çiftcinin yüzünü güldüren sağnak yağış toprağın suya doyumunu sağladı. 7 Temmuz 2012 Cumartesi akşam saatlerinde zaman zaman kendisini hissettiren ve gece saatlerinde şittdetini arttıran yağmur pazar gününün farklı saatlerinde şiddetini artırarak Bartın arıt aydınlar karayolunda aksamalara neden oldu. Bu aksamaların yol çalışması noktalarında olduğu ve aksaklıkların kanallar ve merfezler temizlenerek giderildiği, ulaşımın kesinti verilmeden devam edildiği öğrenildi.


Yağmur sularından sadece Arıt aydınlar yolunun değil bazı Belediyeye bağlı köy yollarının ciddi şekilde zarar gördüğü (TURANLAR, İMZE, UMAR Mahallelsi) özellikle Belediye Başkanı Ş.KUŞÇU nun köyünde dört farklı noktada yolun kullanılamaz halde olduğu araçların giriş çıkış yapamadığı bildirildi. Turanlar Umar Mahalle Muhtarı S.ERDOĞAN dan alınan bilgiye göre iki yıldan beri yolların yapılması için belediyeden talebde bulunduğunu fakat kendisinin gale alınmadığını, Muhtarlığı ile görevli olduğu iki mahalle halkıyla gerekli en üst mercilere müracat edeceğini bildirdi.

Ayrıca Muhtar S.Erdoğan Köyümüze gelen belediyeye bağlı olmayan köylerden gelen vatandaşların Siz belediyeye bağlı köysünüz üstelik Belediye başkanıda sizin köyden kalkmışsınız sizlerideBelediyeye dahil edelim diye referandum yapıp bizleride bu rezilliğe çekmek istiyorsunuz diye gülümsediklerini kendisininde verecek cevap buşlamadığını bildirdi.

 


SFbBox by PSD-Loft.com Website

CENAZE

Fati AYAYDIN

Fati AYAYDIN

23 Kasım 2016

Yeniköy Köyünden Fehmi Eş...

Mehmet KAZ

Mehmet KAZ

20 Kasım 2016

Yukarışeyhler Köyünden Ha...

Güllü GÜNDÜZ

Güllü GÜNDÜZ

20 Kasım 2016

Arıt Köyü Dalbu Mahallesi...

Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Hepsi
3321
6075
23876
4980630
102007
101306
5028809

İp No: 54.81.128.172