Arıt'ta Neler Oluyor

Kocaya evden uzaklaşma cezası

Arıt ile ilgili  son iki yılda medyada çıkan haberler Arıtımızda neler oluyor dedirtiyor. Beldemizde bu güne kadar duyulmamış suç ve olayların (Uyuşturucu ürünlerinin yetiştirilmesi ve kullanımı, terör örgütü mensuplarına katılmış kişi-, define avcıları ve kaçakcıları, Orman Bakanlığının gözetimindeki av yasağı olan hayvanların kaçak olarak avlanması ve hırsızlık olaylarının ) yaşanması gibi son yıllarda yöresel medyalardan ziyade bölgesel gazete ve yayın organlarında çıkması körelmekte olan Arıt'ı dahada köreltmektedir.

Son olarak beldemiz ile ilgili yayınlanan haber akıllara yukarıdaki Arıtımızda neler oluyor dedirttirmektedir.  

 

Bartın'da 17 yaşındaki kızını dövüp, araya giren eşi ve diğer kızını bıçakla tehdit ettiği iddiasıyla 50 yaşındaki A.B'ye 1 ay evden uzaklaştırma cezası verildi.

Olay dün, Bartın’ın Arıt Beldesi’ne bağlı Darıören Köyü’nde meydana geldi. İddiaya göre, A.B. çamaşırları yıkamaması nedeniyle kızı D.B. ile tartıştı. A.B. tartışmanın büyümesi üzerine kızına tokat atıp, yere yatırarak dövdü.


 

A.B. kavgayı ayırmaya çalışan 45 yaşındaki eşi H.B. ile 16 yaşındaki diğer kızı C.B.’yi bıçakla tehdit etti. D.B.’nin çığlıklarını duyan komşularının ihbarı üzerine gelen jandarma ekipleri, evden kaçan A.B.’yi yakalayarak gözaltına aldı.

Adliyeye sevk edilen A.B. serbest bırakılırken, 1 ay evden uzaklaştırma cezası aldı. D.B. ise kaldırıldığı Bartın Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Kaynak DHA

 

 


SFbBox by PSD-Loft.com Website

CENAZE

Fati AYAYDIN

Fati AYAYDIN

23 Kasım 2016

Yeniköy Köyünden Fehmi Eş...

Mehmet KAZ

Mehmet KAZ

20 Kasım 2016

Yukarışeyhler Köyünden Ha...

Güllü GÜNDÜZ

Güllü GÜNDÜZ

20 Kasım 2016

Arıt Köyü Dalbu Mahallesi...

Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Hepsi
3255
6075
23810
4980630
101941
101306
5028743

İp No: 54.209.9.38