Çalıştığı Hastanede Bebeğini Doğurduktan Sonra Öldü

Esra ÖztekneciBartın'da, 30 yaşındaki Esra Öztekneci, çalıştığı hastanede bebeğini dünyaya getirdikten yaşamını yitirdi.

 Bartın'da, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde bilgi işlem görevlisi olarak görev yapan 30 yaşındaki Esra ÖZTEKNECİ, çalıştığı hastanede bebeğini dünyaya getirdikten Yaşamını yitirdi. Eşini kaybetmenin acısını yaşayan Ömer ÖZTEKNECİ, "Hastaneden herkes çocuğunu kucağına alarak çıkardı. Biz nasıl çocuğumuzu kucağımıza alamadık" diyerek ağladı.

 

 

Dün gece Bartın Kadın Doğum ve Kadın Hastalıkları Hastanesi'ne yatırılan 8 aylık hamile Esra ÖZTEKNECİ' nin yapılan kontrolünde kanında pıhtılaşma belirlendi. Acilen sezaryene alınan Esra ÖZTEKNECİ bir erkek Bebek dünyaya getirdi. Sezaryen sırasında Esra ÖZTEKNECİ yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Esra ÖZTEKNECİ' nin dünya gelen ilk bebeği ise solunum rahatsızlığı nedeniyle Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine gönderilerek, tedavi altına alındı.

Doğum sırasında yaşamını yitiren Esra ÖZTEKNECİ için bugün öğleden sonra hastanenin önünde düzenlenen törene Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Arıt Belde Belediye Başkanı Şahidi Kuşçu, hastane çalışanları ve ÖZTEKNECİ' nin yakınları katıldı. 2 yıldır hastanenin bilgi işlem servisinde çalışan Esra ÖZTEKNECİ' nin eşi Ömer ÖZTEKNECİ ayakta durmakta zorlandı. Aynı hastanede güvenlik görevlisi olarak çalışan Ömer ÖZTEKNECİ' nin feryatları yürekleri dağladı.
 

Ömer ÖZTEKNECİ

Ömer ÖZTEKNECİ, "Ben burada 5 senedir çalışıyorum. Ben bu hastanede her gün 30-40 tane çocuk doğduğunu bilirim. Herkes çocuğunu kucağına alarak hastaneden çıkardı. Hiç içime bir şey düşmedi, hiç doğumdan korkmadım. Benim başıma nasıl böyle bir şey geldi' Biz nasıl çocuğumuzu kucağımıza alamadık 'Çocuğumun olduğuna inan ki sevinemiyorum. Bu nasıl bir duygudur? Eşim çocuğunu kucağına alamadan gitti" diyerek ağladı.

Ömer ÖZTEKNECİ yakınları tarafından sakinleştirilirken, Ömer ÖZTEKNECİ' yi Akrabaları teselli ettitörende konuşan Bartın Kamu

Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Osman Açıkgöz, "Çok üzüntülüyüz. Anne Esra hastanemize önemli hizmetler vermiştir. Allah mekanını cennet eylesin" dedi

 

 

 

 

 

 

 

 


SFbBox by PSD-Loft.com Website

CENAZE

Fati AYAYDIN

Fati AYAYDIN

23 Kasım 2016

Yeniköy Köyünden Fehmi Eş...

Mehmet KAZ

Mehmet KAZ

20 Kasım 2016

Yukarışeyhler Köyünden Ha...

Güllü GÜNDÜZ

Güllü GÜNDÜZ

20 Kasım 2016

Arıt Köyü Dalbu Mahallesi...

Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Hepsi
4925
2865
4925
5236066
74708
116001
5256901

İp No: 54.92.173.9