Devlet işbirliği örneği fos çıktı

Köy muhtarı köy yollarını genişletmek amacıyla tüm köylüyle konuşarak yolların gerekli alanlarda genişletilmesine dair söz alıp köy yollarının önemli noktalarında iş birliğiyle kritik yerlerde yol genişliğini 8 metreye çıkardı. 

Kritik noktalardan köyde üç kişinin arazisine gelindiğinde genişletme yapılamadı. Bunlardan biride Belediye başkanının arazisi. Belediye başkanı gerekli genişletmeyi yapmadan kendi evinin önünde parke çalışmalarına start verdi. Köylülerin yol genişletme çalışmalarının tamamlanmadan parke taşlarının işlenmesine başlanmasına çok kızarak genişletme çalışmaların tamamlanmaması durumunda tapulu arazilerinden yola vermiş oldukları arazileri tekrar tel avluyla kapatacaklarını dile getirdiler. 


Belediye başkanının çalışmalar için mazot yok çalışma yapamıyoruz gibi beyanlarına Mahalle muhtarı Sami ERDOĞAN' ın Kepçenin mazot giderlerini karşılayacağına dair bilgi vermesi de çalışmalar için bir sonuç vermedi. 

Belediye başkanı Şahidi KUŞCU kendi arazisı üzerine ev yapmak ve evinin önünü meradan genişletmek için mazot bulması ve genişletmesi halkı dahada kızdırdı. Anlaşılıyor ki Atalarımızın keser hep içe yontar sözü gerçekten doğru. 
Gerekli Bilgi ve resimler çok yakında

Devlet işbirliğinin örneği umarda 

Turanlar Mahallesi Umar Caddesinde yol genişletme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Turanlar Muhtarı Sami ERDOĞAN’ın girişimleriyle başlatılan çalışma netice vermeye başladı. Umar caddesinde en sorunlu dar olan yolların

 


SFbBox by PSD-Loft.com Website

CENAZE

Fati AYAYDIN

Fati AYAYDIN

23 Kasım 2016

Yeniköy Köyünden Fehmi Eş...

Mehmet KAZ

Mehmet KAZ

20 Kasım 2016

Yukarışeyhler Köyünden Ha...

Güllü GÜNDÜZ

Güllü GÜNDÜZ

20 Kasım 2016

Arıt Köyü Dalbu Mahallesi...

Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Hepsi
528
3042
25865
5114101
100514
139390
5166706

İp No: 54.81.166.196